3. Sayfa - Toplam 11 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 21 ile 30 ve 108

Konu: Okalsan Seans Günlüğü 26 Haziran 2013

günaydın hocam hayırlı günler
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.Bilgilendirme amaçlıdır.

Arkadaşlar sürekli pozitif düşünelim unutmayın insanın ağzından çıkan sözler bazen dua hükmündedir.O yüzden kötü söz değilde devamlı güzel sözler söyleyelim.

günaydın arkadaşlar
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.Bilgilendirme amaçlıdır.

Arkadaşlar sürekli pozitif düşünelim unutmayın insanın ağzından çıkan sözler bazen dua hükmündedir.O yüzden kötü söz değilde devamlı güzel sözler söyleyelim.

Alıntı Okalsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faiz lobisi için cadı avı başlatıldı. Evet bir faiz lobisi var, o da ABD de bulunuyor. Müdahale edeceklerse buyursunlar ABD 10 yıllıklarını kritik seviye olan %2,20 nin altına çeksinler, bakın o para nasıl geri geliyor. 2008 de Lehman Brother's ı nasıl günah keçisi yaptılarsa, bugün de bizde birileri günah keçisi olacak. SPK aracı kurumlara, yabancılarla yaptıkları konuşmalar, tavsiyeler işlemler dahil her şeyi sorup istedi. Böyle saçma bir şey olabilir mi? Gündem değiştirmektir bu. Bu haber piyasasatış getirdi diyorlar ama bu da çok doğru değil. ABD 10 yıllık tahvillerin faizi düşmediği sürece bütün dünyada dolar kuvvetlenip paranın ABD ye geri dönüşü de kaçınılmaz olacak.

kaynak: kazanconline
    Üstadım,AMENNA
    Kadın ve Çocuğa vurulmaz,esir edilmez.
    (Göktürk Kağanı Bilge Kağan 683-734 Orhun Abideleri-Moğalistan)

Administrator Okalsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Girişleri
    1
    günaydınlar Arkadaşlar hoş geldiniz sefalar getirdiniz...
    Kibirden küfelik olmuşsanız Size benzemeyenin çığlığını nasıl duyacaksınız? Şafak Pavey

En üstün ibadet sıkıntıya sabretmektir.

- Hz. Muhammed (s.a.v.)

Değerli hocam ttark alımı için ne dersiniz? geç kaldım biliyorum ama düşmüyor da. Endeksten hiç etkilenmedi sanki..

Blog Girişleri
    1
    Alıntı Eylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli hocam ttark alımı için ne dersiniz? geç kaldım biliyorum ama düşmüyor da. Endeksten hiç etkilenmedi sanki..
    ttrak 7 günlük trend direnci 63.25 değerinde ve oraya yakın orayı aşar diye düşünüyorsanız muhtemelen devam eder 66 üzeri görür diye düşünüyorum ama işte orayı aşar mı bütün mesele bu eğer başaramazsa 61.25 desteğinde tutunmaya çalışacaktır şimdilik düşünülen alımlar için 61.25 - 60 değerleri destek ve stop loss olarak izlenmeli gidişat ve görünüm olarak evet güçlü duruyor 60 üzeri sorunsuz gidişatı sürer
    Kibirden küfelik olmuşsanız Size benzemeyenin çığlığını nasıl duyacaksınız? Şafak Pavey

- Hz. Muhammed (s.a.v.)

Alıntı Okalsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ttrak 7 günlük trend direnci 63.25 değerinde ve oraya yakın orayı aşar diye düşünüyorsanız muhtemelen devam eder 66 üzeri görür diye düşünüyorum ama işte orayı aşar mı bütün mesele bu eğer başaramazsa 61.25 desteğinde tutunmaya çalışacaktır şimdilik düşünülen alımlar için 61.25 - 60 değerleri destek ve stop loss olarak izlenmeli gidişat ve görünüm olarak evet güçlü duruyor 60 üzeri sorunsuz gidişatı sürer
    Ne güzel bir yorum. Teşkkürler canım hocam teşekkürler..

sayın hocam altının ons destek ve dirençleri hakkında biraz yorum alabilir miyim.Sayet mümkünse..
    tşk

Blog Girişleri
    1
    Alıntı Aram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın hocam altının ons destek ve dirençleri hakkında biraz yorum alabilir miyim.Sayet mümkünse..
    tşk
    verilerin olduğu yerde her şey mümkün tabi

gold yorumu veriyorum altın söz konusu olunca kodlarla iletişim daha iyi oluyor çünkü çok fazla değişik kod u var gramıymış onsuymuş

- Hz. Muhammed (s.a.v.)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)